Посібник користувача verizon Advanced Robotics Project
Проект verizon Advanced Robotics

закінченоview

Цей урок має тривати 1 урок або приблизно 50 хвилин. Загалом проект складається з 6 уроків і займає 2-3 тижні.

Це прикладний проект, де ваші студенти ідентифікуватимуть користувача зі своєї спільноти, а потім використовуватимуть процес дизайнерського мислення, щоб створити проект, який вирішить проблему користувача. На уроці 1 кожен учень дізнається про проектview. Потім вони виберуть кінцевого користувача, з яким хочуть працювати на уроках, що залишилися в проекті!

Цілі уроку
Студенти зможуть:

  • Визначте, хто, що і як у проекті Unit 4
  • Виберіть користувача у своїй спільноті, щоб вирішити проблему з вашим проектом

Матеріали

Щоб пройти цей урок, учням знадобиться:

  • Ноутбук / планшет
  • Робочий аркуш учня

Стандарти

  • Загальні основні державні стандарти (CCSS) – Основи ELA: W.10
  • Загальні основні державні стандарти (CCSS) – Математична практика: 1, 2
  • Наукові стандарти наступного покоління (NGSS) – наукові та інженерні практики: 1, 5, 8
  • Міжнародне товариство технологій в освіті (ISTE): 3, 4, 5, 6
  • Національні стандарти змісту підприємницької освіти (NCEE): 1, 2, 3, 5

Ключова лексика 

  • Співпереживати: розуміти бажання та потреби користувача з його точки зору view.
  • Стійкість: Практики, які можна застосовувати знову і знову, не завдаючи остаточної шкоди суспільству, середовищу чи бізнесу

Перш ніж почати

  • Зберіть необхідні матеріали (або переконайтеся, що віддалені студенти мають доступ до необхідних матеріалів)
  • Review «Урок 1: Проект завершеноview» презентація, рубрика та/або модуль уроку.
  • Подумайте, якщо ви хочете призначити студентів конкретному проекту/кінцевому користувачеві, дайте студентам час, щоб прочитати проектview і зробіть вибір, або попрацюйте над одним проектом класом!

Хід уроку

Привітання та вступ (2 хвилини)

  • Ласкаво просимо учнів до класу. Використовуйте включені презентації або направляйте студентів до телекерованого модуля SCORM, якщо ви вирішили опублікувати його у своїй системі керування навчанням. Поясніть студентам, що сьогодні вони вивчатимуть проект Unit 3. До кінця заняття студенти обирають кінцевого користувача, з яким вони хотіли б працювати.
    Розминка, проекти A, B і C (по 2 хвилини)
    Установіть відповідність між stages of Design Thinking ліворуч із визначеннями праворуч.
Вибір Сірники
Співпереживайте Перший крок. Зрозумійте, чому користувач діє та почувається певним чином, щоб допомогти визначити його потреби.
Визначити Другий крок. Чітко опишіть проблему
Ідея Третій крок. Швидко створюйте різноманітні творчі рішення
Прототип Четвертий крок. Прості, швидко виготовлені моделі, які використовуються для перевірки ідеї.
Тест П'ятий крок. Оцініть прототипи та вдосконаліть їх
Зворотній зв'язок Шостий крок. Прохання до користувача або колег щодо інформації про прототип для подальшого вдосконалення або коригування

Хто, що і як для проектів A, B і C (5 хвилин кожен) 

Після того, як студенти завершать розминку, вони дізнаються про те, хто, що і як для проекту. Зверніть увагу, що проект передбачає пошук інтерview справжня людина в спільноті! Викладачі можуть захотіти скласти список «резервних» волонтерів, які могли б бути користувачами студентів на випадок, якщо студент не зможе знайти когось для свого проекту.

ВООЗ: Чи знаєте ви когось, хто міг би використовувати роботизоване рішення або рішення зі штучним інтелектом, щоб допомогти їм у вирішенні конкретної проблеми сталого розвитку? Усі ми однаково підтримуємо прагнення до Цілей сталого розвитку та їх досягнення, але ось деякі конкретні прикладиampменше користувачів, які можуть бути у вашій спільноті, які могли б використовувати автономне роботизоване рішення:

  • Власник ресторану (доставка їжі, прибирання столу, миття посуду)
  • Менеджери парків (допомагають прибирати парки, інформують інших про парки)
  • Лікарі або медсестри (портативні записи пацієнтів та/або ліки)
  • Вчителі або професори (асистенти з оцінювання, портативні точки доступу Wi-Fi)
  • Будівництво (прибирання на будівельному майданчику, допомога з безпечним будівництвом)
  • Керівництво міста (громадські оголошення)
  • Зоозахисник (догляд за тваринами, годування тварин)

що: Мета полягає в тому, щоб створити автономний RVR, щоб допомогти комусь у вашій громаді вирішити проблему сталого розвитку. Деякий авансtagВикористання робототехніки та штучного інтелекту для вирішення проблем сталого розвитку включає можливість відправляти роботів у небезпечні або небезпечні для людей місця, а також зручність автоматизації повторюваних завдань!

Як: Протягом цього проекту учні виконають такі завдання:

  1. Знайти користувача, запитати його дозволу, міжview користувача та створити карту емпатії та формулювання проблеми.
  2. Придумайте та намалюйте ідеї щодо вирішення RVR для постановки проблеми.
  3. Складіть бюджет для прототипу.
  4. Створіть прототип проекту, який відповідає різним вимогам дизайну та кодування.
  5. Зберіть відгук від користувача про прототип, а потім повторіть і вдосконаліть прототип відповідно.
  6. Створіть відеопрезентацію Adobe Spark (або іншої платформи), яка проведе аудиторію через увесь процес розробки та пояснює, чому прототип відповідає потребам користувача.

Проект Прampле (по 5 хвилин)
Учні повторятьview exampтип проекту, який вони обирають. Це дасть їм відчутне уявлення про типи результатів, які вони створюватимуть. Переконайтеся, що студенти впевнені, на якому користувачі вони зосереджуються.

все ексampфайли вбудовані як у презентації, так і в самонавідні модулі

Підведення підсумків, результати та оцінювання (5 хвилин)

  • Підсумок: Якщо дозволяє час, дозвольте студентам обговорити, кого вони хочуть вибрати для свого користувача. Чи працюють студенти в парах чи командах із чотирьох осіб з однаковим призначенням?
  • Результат: Для цього уроку немає результатів. Мета – вибір учнями одного з варіантів проекту.
  • Оцінка: За цей урок немає оцінки. Мета – вибір учнями одного з варіантів проекту.

Диференціація

  • Додаткова підтримка №1: Для зручності ви можете вибрати, щоб усі учні працювали з одним кінцевим користувачем.
  • Додаткова підтримка №2: Ви можете самостійно діяти як «кінцевий користувач». Чи можуть учні розробити для вас продукт?
  • Розширення: Поєднайте цей проект із досвідом «спостереження», коли студенти спостерігають за справжнім професіоналом, а потім завершіть свій проект за цю людину!

Логотип Verizon

Документи / Ресурси

Проект verizon Advanced Robotics [pdfПосібник користувача
Advanced Robotics Project, Робототехнічний проект, Project

Список літератури

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *