Altoparlant portativ i papërshkueshëm nga uji JBL

Tingull i guximshëm për çdo aventurë.
Merrni meloditë në lëvizje me altoparlantin e fuqishëm JBL Flip 5. Altoparlanti ynë i lehtë me Bluetooth shkon kudo. Kohë e keqe? Të mos shqetësohem. Me projektin e tij të papërshkueshëm nga uji, ju mund të shkoni deri në nënshkrimin tonë të shëndoshë shi ose shkëlqim. Lëviz më shumë. Çiftoni dy altoparlantë të pajtueshëm me JBL PartyBoost së bashku për tingull stereo ose lidhni shumë altoparlantë të pajtueshëm me PartyBoost për të krijuar një parti më të madhe. Gëzoni më shumë se 12 orë kohë loje për muzikën tuaj të preferuar. Qëndroni atë vertikal ose horizontal dhe jini të guximshëm me zgjedhjen tuaj të 11 ngjyrave të gjalla.

karakteristika

 • Tingëllon më mirë se kurrë
 • Sillni festën kudo
 • Bëni një spërkatje me dizajn të papërshkueshëm nga uji IPX7
 • Zbaviteni me PartyBoost
 • Një ylber ngjyrash
 • E ashpër siç tingëllon

Karakteristikat dhe Përfitimet

Tingëllon më mirë se kurrë
Ndjeni muzikën tuaj. I gjithë shoferi i ri në formë hipodromi i Flip 5 jep prodhim të lartë. Shijoni basin që lulëzon në një paketë kompakte.

Sillni festën kudo
Mos i djersit gjërat e vogla si karikimi i baterisë. Flip 5 ju jep më shumë se 12 orë lojë. Mbani muzikën më të gjatë dhe më të fortë me tingullin e nënshkrimit të JBL.

Bëni një spërkatje me dizajn të papërshkueshëm nga uji IPX7
Sillni folësit tuaj kudo. Festë në pishinë? Perfekt. Shpërthim i papritur i reve? I mbuluar. Bash në plazh? Flip 5 është IPX7 i papërshkueshëm nga uji deri në tre metra i thellë për argëtim të patrembur në natyrë.

Zbaviteni me PartyBoost
PartyBoost ju lejon të bashkoni dy altoparlantë të pajtueshëm me JBL PartyBoost së bashku për tingull stereo ose të lidhni altoparlantë të shumtë të pajtueshëm me JBL PartyBoost për të rritur festën tuaj.

Një ylber ngjyrash
Me 11 opsione të dallueshme ngjyrash, Flip 5 nuk është gjë tjetër veçse i mërzitshëm. Zgjeroni spektrin tuaj me tingullin e nënshkrimit të JBL.

E ashpër siç tingëllon
Rrëshqiteni këtë perlë të vogël në kyçin tuaj të dorës dhe bëni groove. Materiali i saj i qëndrueshëm i rrobave dhe strehimi i thyer i gomës e mbajnë Flip 5 të sigurt ndërsa e lini të lirë në ambiente të jashtme të mrekullueshme.

Farë ka në kuti

 • 1 x JBL Rrokullisje 5
 • 1 x Kabllo USB e tipit C
 • 1 x Udhëzues për fillimin e shpejtë
 • 1 x Kartë Garancie
 • 1 x Fletë sigurie

Specifikimet teknike

 • Versioni Bluetooth®: 4.2
 • Mbështetja: A2DP V1.3, AVRCP V1.6
 • dhënës: 44mm x 80mm
 • Fuqi e vlerësuar: RMS 20W
 • Përgjigja Frekuenca: 65Hz – 20kHz
 • Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: > 80dB
 • Lloji i Baterisë: Polimer litium-jon 17.28Wh (ekuivalent me 3.6V 4800mAh)
 • Koha e ngarkimit të baterisë: 2.5 orë (5V/3A)
 • Koha e muzikës: deri në 12 orë (ndryshon nga niveli i vëllimit dhe përmbajtja audio)
 • Fuqia e transmetuesit Bluetooth®: 0-11 dBm
 • Diapazoni i frekuencës së transmetuesit Bluetooth®: 2.402 - 2.480GHz
 • Modulimi i transmetuesit Bluetooth®: GFSK, π / 4 DQPSK, 8DPSK
 • dimension (Gje x The x La): 181 x 69 x 74mm
 • Pesha: 540g

logo, emri i kompanisë

Industritë Ndërkombëtare HARMAN, të inkorporuara
Bulevardi 8500 Balboa, Northridge, CA 91329 USA
www.jbl.com

© 2019 Industritë Ndërkombëtare HARMAN, të Inkorporuara. Të gjitha të drejtat e rezervuara. JBL është një markë tregtare e HARMAN International Industries, Incorporated, e regjistruar në Shtetet e Bashkuara dhe/ose vende të tjera. Fjala dhe logot Bluetooth® janë marka tregtare të regjistruara në pronësi të Bluetooth SIG, Inc. dhe çdo përdorim i markave të tilla nga HARMAN International Industries, Incorporated është nën licencë. Markat e tjera tregtare dhe emrat tregtarë janë ato të pronarëve të tyre përkatës. Karakteristikat, specifikimet dhe pamja mund të ndryshojnë pa paralajmërim.

logo, emri i kompanisë

Dokumentet / Burimet

Altoparlant portativ i papërshkueshëm nga uji JBL [pdf] Udhëzues përdorimi
Altoparlant portativ i papërshkueshëm nga uji, FLIP5

Referencat

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *