Si të rivendosni Boombox

Në modalitetin ON, shtypni dhe mbani butonat "Volume +" dhe "Play" në të njëjtën kohë për më shumë se 3 sekonda -> Njësia do të fiket vetvetiu. Tani njësia është rivendosur në parazgjedhjen e fabrikës.

Postuar neFAQ

Join Conversation

6 Comments

 1. Pershendetje une azhurnova jbl boombox 2 ne aplikacionin jbl tingulli ishte shume i keq basi ishte i ulet si mund te kthehem ne standardin e vjeter sapo ishte azhurnuar ishte keq tingulli do te ishte ne te njejten e vjeter ????
  Ola eu atualizei a jbl boombox 2 no aplicativo jbl o som ficou muito ruim os varret ficou baixo como eu posso volta no antigo padrão apenas foi atualizado ficou ruim o som gostaria fica no antigo mesmo ????

  1. Unë gjithashtu azhurnova dhe tingulli ishte i keq JBL duhet të dërgojë një azhurnim për të rregulluar këtë gabim sa më shpejt që të jetë e mundur pajisje me cilësi të mirë, por ky azhurnim ishte zhurmë e zërit
   Eu tbm atualizei e ficou uma porcaria o som a JBL deveria mandar uma atualização para corrigir esse erro ose mais breve mund të ketë mundësi për të përcaktuar cilësinë e porcelave të caktuara, të cilat mund të jenë të mundshme.

 2. Unë gjithashtu pendohem për azhurnimin në 0.4.4.0, basi ishte i dobët, tingëllonte i tmerrshëm. Kontaktoni mbështetjen e JBL dhe nuk mund të bëni asgjë

 3. A e di dikush se si ta heq këtë përditësim nga boombox 2 ky përditësim i ri ishte shumë i ulët
  Alguem sabe como faço para tira essa atualização da boombox 2 essa nova atualização ficou muito baixa

 4. Bleva boombox 2 duke shpresuar të marr një kuti portative cilësore, por pas përditësimit të softuerit ishte mbeturinë. Nuk ka mundësi që të mos e rregullojnë!
  Përfundoni një boombox 2 në esperança de ter uma caixa portátil de qualidade me após a tualização softuer ficou um lixo. Não é possível que não vão consertar!

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *