FISHER-PAYKEL-LOGO

Furrë me avull FISHER PAYKEL OS24NDBB1 24 inç i kombinuar

FISHER-PAYKEL-OS24NDBB1-24-Inch-Combination-Steam-Oven-PRODUCT

Furrë me avull të kombinuar, 24″, 9 funksion

Merrni më shumë fleksibilitet në kuzhinë me gatimin me konvekcion dhe me avull, gjë që redukton nevojën për vajra dhe yndyrna.

 • Fleksibilitet gatimi me nëntë funksione furre, duke përfshirë pesë funksione me avull, Broil dhe Convection
 • Gatimi me avull ju lejon të gatuani një ushqim në lëngjet e veta, për të ruajtur lëndët ushqyese dhe shijen
 • Pjesë e grupit tonë të produkteve shoqëruese, të krijuara për t'u përshtatur estetikisht për konfigurime fleksibël
 • Kapaciteti total 1.3 cu ft

PERMASAT

 • Lartësia 18 1/16"
 • Gjerësia 23 1/2″
 • Thellësia 22 1/8

FISHER-PAYKEL-OS24NDBB1-24-Inch-Combination-Steam-Oven-FIG-1

TIPARET & PENRFITIMET

Përmasat që i përshtaten
Kjo furrë kompakte me avull të kombinuar 24” mund të vendoset pothuajse kudo në kuzhinë. Produktet shoqëruese ndajnë të njëjtat dimensione dhe mund të instalohen në konfigurime të shumta për t'iu përshtatur dizajnit dhe preferencës suaj të kuzhinës.

Fleksibilitet në gatim
Furra e kombinuar me avull lejon që përbërësit të ruajnë lëndët ushqyese, përmbajtjen e lagështisë dhe ngjyrën. Me nëntë modalitete furre, jo vetëm që prodhon avull, por ka edhe funksione Broil dhe Fan.

Lehtë për t'u përdorur
Një ekran i lehtë për t'u përdorur, intuitiv tregon kohën dhe ofron informacione të dobishme rreth funksioneve së bashku me një sinjalizim rimbushjeje.

Bukuria e zgjedhur
Me zgjedhjen e veshjeve elegante prej çeliku inoks ose veshjes elegante të zezë, produktet tona Companion ju ndihmojnë të arrini një estetikë koherente kuzhine që i përshtatet stilit tuaj të dizajnit.

Pastrim i lehtë
Pastrimi dhe kujdesi i furrës së kombinuar me avull është i thjeshtë. Pas çdo përdorimi, thjesht fshijeni pjesën e brendshme të lëmuar prej çeliku inox me një leckë të thatë.

I sigurt dhe i përshtatshëm
Dera CoolTouch është e sigurt për t'u prekur nga jashtë, duke mbrojtur duart tuaja dhe kabinetin përreth. Depozita e ujit rrëshqet lehtësisht, pa kërkuar instalime hidraulike.

SPECIFIKIMET

aksesorë

 • Tavë për pjekje 1
 • Sonda e ushqimit 1
 • Kompleti opsional i dekorimit të poshtëm Pjesa 81662
 • Tepsi me vrima 1
 • Rafti me tela 1

Kapaciteti

 • Pozicionet e rafteve 3

Pastrim

 • Ana e formuar lehtë për t'u pastruar •
 • Rezervuari i lëvizshëm i ujit •

Kontrollet

 • Komentet audio •
 • Gatim automatik/minuta •
 • Celsius/Fahrenheit •
 • Prekje elektronike me kapacitet •
 • Ekran me prekje me rezolucion të lartë •
 • Ekran intuitiv i informacionit •
 • Ekran shumë-gjuhësh anglisht në MB, anglisht në SHBA,
 • Ndërfaqe shumëgjuhëshe •
 • Temperatura e saktë elektronike •
 • Receta dhe me bazë ushqimi •
 • Furra me konvekcion të vërtetë •

Funksione

 • zierje •
 • Numri i funksioneve 9
 • unazë + zierje •
 • Avull + unazë •
 • Steam 100 •
 • Steam 130 •
 • Ndihma me avull •

Performance

 • Fuqia e elementit të ventilatorit 1500 W
 • Fuqia e grilës 1500 W
 • Gjenerator avulli 1800W

Kërkesat për energji

 • Frekuenca e furnizimit 60Hz
 • Furnizimi voltage 208 - 240V

Dimensionet e produktit

 • Thellësia 22 1/8
 • Lartësia 18 1/16"
 • Gjerësia 23 1/2″

Siguri

 • në përputhje me ADA •
 • Kyçja e tastit të panelit të kontrollit •
 • dera CoolTouch •

Dimensionet dhe specifikimet e produktit në këtë faqe zbatohen për produktin dhe modelin specifik. Nën politikën tonë të përmirësimit të vazhdueshëm, këto dimensione dhe specifikime mund të ndryshojnë në çdo kohë. Prandaj duhet të kontrolloni me Qendrën e Kujdesit ndaj Klientit të Fisher & Paykel për të siguruar që kjo faqe përshkruan saktë modelin aktualisht në dispozicion. ? Fisher & Paykel Appliance Ltd 2020
Shkarkime të tjera të produkteve në dispozicion në fisherpaykel.com

NJE PAQE E SHITJES MENDE

24 orë 7 ditë në javë Përkrahja e klientit
T 1.888.936.7872 W www.fisherpaykel.com

Dokumentet / Burimet

Furrë me avull FISHER PAYKEL OS24NDBB1 24 inç i kombinuar [pdf] Udhëzues përdorimi
Furrë me avull OS24NDBB1, furrë me avull të kombinuar 24 inç, OS24NDBB1 furrë me avull të kombinuar 24 inç

Referencat

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.