LOGO iPROKaxxa tal-Adapter
Gwida ta 'Istruzzjonijiet
iPRO WVQJB500 W Adapter KaxxaMudell No
WV-QJB500-W
WV-QJB500-S
WV-QJB500-G

Prekawzjonijiet

  • Tużax dan il-parentesi ħlief b'kameras adattati.
    Nuqqas li tosserva dan jista 'jikkawża waqgħa li tirriżulta fi korriment jew inċidenti.
  • Irreferi xogħol ta 'installazzjoni lin-negozjant.
    Ix-xogħol ta 'installazzjoni jeħtieġ teknika u esperjenza. In-nuqqas ta' osservazzjoni ta' dan jista' jikkawża nar, xokk elettriku, korriment, jew ħsara lill-prodott.
    Kun żgur li tikkonsulta lin-negozjant.
  • Installa l-prodott b'mod sikur fuq ħajt jew saqaf skont l-istruzzjonijiet tal-installazzjoni.
    Nuqqas li tosserva dan jista 'jikkawża korrimenti jew inċidenti.
  • Togħrokx it-truf tal-partijiet tal-metall b'idejk.
    Nuqqas li tosserva dan jista 'jikkawża korriment.

Meta tuża dan il-prodott, aqra wkoll il- "Prekawzjonijiet" deskritti fl-istruzzjonijiet operattivi għall-kamera li għandha titwaħħal. 

Daħla
Uża dan il-prodott meta twettaq wajers ta 'barra ta' kamera tat-tip kaxxa għal barra jew bracket ta 'immuntar fuq il-ħajt bħall-użu ta' kondjuwit.
Għall-aħħar informazzjoni dwar il-kameras appoġġjati, irreferi għall-appoġġ tagħna websit
(https://i-pro.com/global/en/surveillance/training_support/support/technical_information<ControlNo.:C0501,C0502>).

speċifikazzjonijiet

Temperatura operattiva ambjentali: -50 ° C sa +60 ° C (-58 ° F sa +140 ° F)
dimensjonijiet: 115 mm (W) x 115 mm (H) x 40 mm (P)
(4-17/32 pulzier (W) x 4-17/32 pulzier (H) x 1-11/16 pulzier (D))
Quddiesa: Appross. 430 g (0.95 Ibs)
Finish: Bracket tal-bażi: Aluminju die cast
Pjanċa tat-twaħħil: Stainless
WV-QJB500-W: i-PRO abjad
WV-QJB500-S: Fidda
VW-QJB500-G: Griż ċar

* Dan il-prodott jikkonsisti fi pjanċa tat-twaħħil u bracket tal-bażi u huma ppakkjati separatament.

Prekawzjonijiet għall - installazzjoni

  • Sabiex tiġi evitata l-korriment, il-prodott għandu jiġi mmuntat sew fuq saqaf jew ħajt skond il-Gwida ta 'Installazzjoni ta' din il-parentesi.
  • Kun żgur li tneħħi dan il-prodott jekk mhux se jibqa' jintuża.

Aċċessorji standard

Istruzzjonijiet Operattivi (dan id-dokument) …….. 1 pc.
Wajer awżiljarju installat* ………………………….. 1 pc.
Kamin eżagonali …………………………………………. 5 pcs.
(M4 × 14 mm {9/16 pulzier}) (minnhom, 1 bħala spare)
Viti tat-twaħħil għall-pjanċa tat-twaħħil ………… 5 pcs.
(M4 × 10 mm {13/32 pulzier}) (minnhom, 1 bħala spare)
Kamin għat-twaħħil temporanju …………………… 2 pcs.
(M3 × 3.5 mm {1/8 pulzier}) (minnhom, 1 bħala spare)

* Wajer awżiljarju installat huwa mgħammar bil-pjanċa tat-twaħħil. 

Oġġetti oħra li huma meħtieġa (mhux inklużi)
Viti tat-twaħħil (M4) …………………. 4 pcs.
IMPORTANTI

Preparazzjonijiet

Neħħi t-tejp li jiffissa l-wajer awżiljarju installat (aċċessorju) fuq il-pjanċa tat-twaħħil.
Meta tinstalla bracket ieħor fuq dan il-prodott
Dawn li ġejjin huma deskrizzjonijiet ta' kif tinstalla WV-QWL500-W (Wall Mount Bracket) fuq dan il-prodott bħala example.

  1. Neħħi l-wajer awżiljarju installat (aċċessorju) mill-pjanċa tat-twaħħil. Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 1
  2. Waħħal il-kamin għat-twaħħil temporanju (aċċessorju) mal-parentesi li trid tiġi installata fuq dan il-prodott.Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 2 Torque tal-issikkar rakkomandat: 0.78 N·m {0.58 lbf·ft}
  3. Jekk meħtieġ, installa l-pjanċa tat-twaħħil ipprovduta mal-kamera ma' WV-QWL500-W billi ssegwi l-istruzzjonijiet deskritti fl-Istruzzjonijiet tat-Tħaddim ta' WV-QWL500-W.

Meta tuża kondjuwit

  • Neħħi l-għatu għall-mara jew il-ħajta għall-kondjuwit billi tuża wrench hex ta' 5 mm u waħħal il-kondjuwit.
    Il-ħajt femminili għall-kondjuwit huwa konformi ma 'ANSI NPSM (ħjut tal-pajpijiet paralleli) 3/4 jew ISO 228-1 (ħjut tal-pajpijiet paralleli) G3/4.

Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 3

installazzjoni

Pass 1: Ipproċessa l-wiċċ tal-installazzjoni.
(Toqob tal-kamin (4 postijiet)/ Toqba għall-aċċess tal-kejbil (post 1))
Meta tinstalla direttament dan il-prodott, ipproċessa l-wiċċ tal-installazzjoni.
Nota:

  • Iddetermina d-dijametru tat-toqba tal-kamin tat-twaħħil u l-fond skont l-ispeċifikazzjonijiet tal-viti jew l-ankri (x4) (M4: akkwistati lokalment).
  • Meta l-wajers bl-użu ta 'kondjuwit, mhuwiex meħtieġ li tiġi pproċessata t-toqba tal-aċċess tal-kejbil fuq il-wiċċ tal-installazzjoni. Agħmel toqba bil-kamin li tiffissa sabiex it-toqba tal-aċċess tal-kejbil (għall-kondjuwit) tal-parentesi tal-bażi tkun irranġata fid-direzzjoni tal-kondjuwit.

Skont il-kundizzjoni tas-saqaf jew tal-wiċċ tal-ħajt, il-ħames mudelli ta 'pożizzjonijiet tal-kamin li ġejjin huma disponibbli għall-iffissar tal-parentesi tal-bażi. Uża biss it-toqob tal-istess disinn (A – E) għall-immuntar.

Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 4

Vertikali Orizzontali
A 83.5 mm {3-9/32 pulzier} (82.5 mm {3-1/4 pulzier}) 46 mm {1-13/16 pulzier} (47.6 mm {1-7/8 pulzier})
B 46 mm {1-13/16 pulzier} (47.6 mm {1-7/8 pulzier}) 83.5 mm {3-9/32 pulzier} (82.5 mm {3-1/4 pulzier})
C* 83.5 mm {3-9/32 pulzier} (83.3 mm {3-9/32 pulzier}) -
D* - 83.5 mm {3-9/32 pulzier} (83.3 mm {3-9/32 pulzier})
E 63 mm (2-15/32 pulzier} 63 mm (2-15/32 pulzier}

* Waqt l-immuntar fuq kaxxa ta 'junction b'gang wieħed, waħħal b'żewġ viti ta' twaħħil (M4: akkwistati lokalment) billi tuża t-toqob ta 'mudell Ċ jew D.

Pass 2: Waħħal il-parentesi tal-bażi fuq il-wiċċ tal-installazzjoni jew fuq junction box.
Għaddi l-kejbils mill-parentesi tal-bażi u mbagħad waħħal il-parentesi tal-bażi fuq il-wiċċ tal-installazzjoni jew fuq kaxxa tal-junction (akkwistata lokalment) b'viti li jiffissaw (M4: akkwistati lokalment).
Meta tinstalla l-parentesi tal-bażi fuq il-wiċċ tal-installazzjoni
Nota:

  • Meta tinstalla dan il-prodott barra, kun żgur li tapplika waterproofing għat-toqba tal-aċċess tal-kejbil u t-toqob għat-twaħħil tal-kamin.

Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 5L-illustrazzjoni murija fuq ix-xellug hija example meta tinstalla fuq ħajt bl-użu tal-kombinazzjoni tat-toqob tal-kamin li jiffissaw li hija 83.5mm {3-9/32inches} × 46mm {1-13/16inches}.

■ Meta twaħħal il-parentesi tal-bażi f'kaxxa tal-junction
Agħżel it-toqob fuq il-parentesi tal-bażi sabiex jaqblu mat-toqob tal-kamin tal-kaxxa tal-junction.
Nota:

  • Meta tuża kaxxa ta 'junction b'żewġ gang, huwa rakkomandat li l-kaxxi jkunu rranġati ħdejn xulxin kif muri fl-illustrazzjoni hawn taħt. (Ix-xogħol tal-konnessjoni tal-kejbil fuq in-naħa tal-kaxxa vojta se jsir aktar faċli.)

Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 6

Pass 3: Waħħal il-pjanċa tat-twaħħil.
Waħħal il-pjanċa tat-twaħħil b'erba' viti tat-twaħħil għall-pjanċa tat-twaħħil (M4: aċċessorju).
Torque tal-issikkar rakkomandat: 1.37 N·m {1.01 lbf ft}

Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 7

Nota:

  • Meta wajers bl-użu ta 'kondjuwit, ikkompleta x-xogħol ta' konnessjoni fuq in-naħa tal-parentesi tal-bażi qabel ma tiffissa l-pjanċa tat-twaħħil.
  • Meta tinstalla dan il-prodott fuq ħajt, waħħal il-pjanċa tat-twaħħil bil-marka "TOP⇧" tħares 'il fuq.
  • Meta tinstalla dan il-prodott fuq saqaf, waħħal il-pjanċa tat-twaħħil sabiex il-marka "TOP⇧" tkun iffaċċjata fid-direzzjoni fejn tkun qed timmira l-kamera.

Pass 4: Installa kamera jew bracket ieħor fuq dan il-prodott.
■ Meta tinstalla kamera
Dawn li ġejjin huma deskrizzjonijiet ta’ kif tinstalla WV-U1542L (tip ta’ kaxxa ta’ barra) fuq ħajt billi tuża dan il-prodott bħala example. Il-proċedura ta 'installazzjoni hija l-istess għal kameras oħra.

  1. Hang il-kamera billi tgħaqqad il-wajer awżiljarju installat fuq dan il-prodott fuq il-ganċ fuq wara tal-bażi tal-muntaġġ tal-kamera kif muri fl-illustrazzjoni fuq il-lemin.
  2. Qabbad il-kejbils billi ssegwi l-istruzzjonijiet fil-Gwida għall-Installazzjoni tal-kamera.
  3. Waħħal temporanjament il-bażi tal-muntatura tal-kamera billi twaħħal il-kamin għal twaħħil temporanju fuq dan il-prodott.Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 8Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 9
  4. Waħħal il-kamera fuq dan il-prodott b'erba 'viti eżagonali (M4: aċċessorju) billi tuża wrench hex ta' 3 mm (akkwistat lokalment).
    Torque tal-issikkar rakkomandat: 1.37 N·m {1.01 lbf ft}
    Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 10

■ Meta twaħħal bracket ieħor
Dawn li ġejjin huma deskrizzjonijiet ta' kif tinstalla WV-QWL500-W (Wall Mount Bracket) fuq dan il-prodott bħala example.

  1. Għaddi l-kejbil minn ġo WV-QWL500-W u waħħalha temporanjament billi tgħaqqad il-kamin għal twaħħil temporanju fuq dan il-prodott.Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 11
  2. Waħħal WV-QWL500-W fuq dan il-prodott b'erba 'viti eżagonali (M4: aċċessorju) billi tuża wrench hex ta' 3 mm (akkwistat lokalment).
    Torque tal-issikkar rakkomandat: 1.37 N·m {1.01 lbf ft}Kaxxa tal-Adapter tal-iPRO WVQJB500 W - FIG 12
  3. Installa l-kamera billi ssegwi l-Istruzzjonijiet Operattivi ta’ WV-QWL500-W.
  • Qabel ma tipprova tikkonnettja jew tinstalla dan il-prodott, jekk jogħġbok aqra sew dawn l-istruzzjonijiet u ħlief dan il-manwal għal użu futur.
  • Id-dehra esterna u partijiet oħra murija f'dan il-manwal jistgħu jvarjaw mill-prodott attwali fl-ambitu li ma jinterferixxux ma 'l-użu normali minħabba titjib tal-prodott.

i-PRO Co., Ltd ma jassumi l-ebda responsabbiltà għal korrimenti jew ħsara lill-proprjetà li jirriżultaw minn fallimenti li jirriżultaw minn installazzjoni mhux xierqa jew tħaddim inkonsistenti ma 'din id-dokumentazzjoni.

Attenzjoni: Avviż:
• Qabel ma tipprova tikkonnettja jew tħaddem dan il-prodott, jekk jogħġbok aqra dawn l-istruzzjonijiet bir-reqqa. • Dan il-prodott mhuwiex adattat għall-użu f'postijiet fejn it-tfal x'aktarx ikunu preżenti.
• Tinstallax dan il-prodott f'postijiet fejn persuni ordinarji jistgħu faċilment
tilħaqha.
• Għal informazzjoni dwar viti u parentesi meħtieġa għall-installazzjoni, irreferi għat-taqsima korrispondenti ta 'dan id-dokument.

Għall-Istati Uniti u l-Kanada:
i-PRO Americas Inc.
Għall-Ewropa u pajjiżi oħra:
i-PRO EMEA BV
https://www.i-pro.com/
© i-PRO Co., Ltd. 2022
iPRO WVQJB500 W Adapter Box - Kodiċi BARNs0520-1042
Stampat fiċ-Ċina

Dokumenti / Riżorsi

Kaxxa tal-Adapter i-PRO WV-QJB500-W [pdf] Manwal ta' Istruzzjoni
WV-QJB500-W, Kaxxa Adapter, Kaxxa Adapter WV-QJB500-W, Kaxxa

Referenzi

Ħalli kumment

Your email address mhux se jkun ippubblikat. Meħtieġa oqsma huma mmarkati *