SOAR ‎NFL-BTP Teammate Bluetooth Speaker Operational Manual

SOAR ‎NFL-BTP Teammate Bluetooth Speaker Specifications Item Package Dimensions L x W x H: ‎8.7 x 6.9 x 1.1 inches Package Weight: ‎0.25 Kilograms Model Name: ‎Headphones Color: ‎Team Color Suggested Users: ‎Men’s Part Number: ‎NFL-BTP Style: ‎NFL SUCKERZ Teammate Bluetooth Speaker   Product Descriptions The Bluetooth speaker from the NFL teammate is the ideal …

SOAR NFL-TWS4-CHFS Unisex True Wireless Earbuds-Упатство за корисникот

SOAR NFL-TWS4-CHFS Unisex Вистински безжични слушалки Спецификација Потекло Увезена Земја на потекло Кина Број на модел на производ NFL-TWS4-CHFS Оддел за унисекс боја Црвена марка Издигнувајте ФОРМА ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕ во увоБез уво за вашиот животен век Trueso, Слушалките се идеални. Поддржете го вашиот тим со врвен стерео звук без да се загрозува квалитетот. Прифаќање повици…

SOAR NCAA True Wireless Earbuds-Complete Features/Instruction Guide

Спецификации за вистински безжични ушни слушалки SOAR NCAA: SOAR COLOR: Team Color ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕ: Bluetooth ИМЕ НА МОДЕЛ: Вистински безжични слушалки V.2 ФАКТОР НА ФОРМА: BLUETOOTH во уво: 5.0 ВРЕМЕ НА РАЗГОВОР: за 10 спортови во вашиот живот, SOAR True Wireless Earbuds се идеални. Поддржете го вашиот тим со врвен стерео звук без компромиси…

SOAR NFL Unisex безжични слушалки на уво-комплетни карактеристики/упатство за употреба

Спецификации за безжични слушалки на уво SOAR NFL NFL: SOAR БОЈА: Carolina Panthers ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕ: ИМЕ НА МОДЕЛОТ: NFL безжични слушалки на уво: ФАКТОР НА ФОРМА: на уво BLUETOOTH ВЕРЗИЈА: BLUETOOTH на уво: ВЕРЗИЈА НА УВО: БАБИТИ, паметни телефони COM 5.0 10 часа. други мобилни уреди. Вовед Безжичните Bluetooth слушалки преку уво се одличен начин да ја покажете вашата поддршка за вашите…

SOAR NCAA Texas A&M Aggies ShockBox XL Упатство за употреба безжичен Bluetooth звучник

SOAR NCAA Texas A&M Aggies ShockBox XL Спецификации за безжичен Bluetooth звучник МАРКА: SOAR МОДЕЛ БРОЈ: NCAA-BTH-TXA ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕ: Bluetooth, помошен, USB ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПОВРЗУВАЊЕ: Bluetooth, ПОМОШЕН ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПОВРЗУВАЊЕ: Bluetooth, ПОМОШЕН 5. : 0 стапки. ВРЕМЕ РАЗГОВОР: 30 часа ДИМЕНЗИИ НА ПАКЕТ: 5 x 9.88 x 6.81 инчи ТЕЖИНА НА ПРЕДМЕТОТ: 3.94 фунти БАТЕРИИ: 1.34 литиум-јонска батерија…

SOAR NHL Arizona Coyotes True Wireless Earbuds, Team Color User Guide

SOAR SOAR NHL Arizona Coyotes True Wireless Earbuds, Team Color Спецификации Вовед МАРКА: SOAR ИМЕ НА МОДЕЛ: True Wireless Earbuds V.2 БОЈА: Тимска боја ФАКТОР ФОРМА: во уво ТЕХНОЛОГИЈА КОНЕКТИВНОСТ: во уво ТЕХНОЛОГИЈА: Паметен телефон COMBLUETLI5.0d , Таблети и повеќе ВРЕМЕ ЗА РАБОТА: 10 часа ДИМЕНЗИИ НА ПАКЕТ НА СТАВКИ LXWXH: ‎7.64 …

Упатство за употреба за слушалки со Bluetooth на SOAR NCAA

Спецификации за слушалки за уво SOAR NCAA: SOA БОЈА: ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕТО НА СПАРТАНСКИТЕ СОСТОЈКИ Мичиген: Безжичен ИМЕ НА МОДЕЛ: NCAA Bluetooth слушалки на уво ФАКТОР НА ФОРМА: На уво BLUETOOTH: 5.0 ECTIONSWIRELESS30X 18.78 x 8.66 инчи ТЕЖИНА НА ПАКУВАЊЕ: 1.89 Килограми МАТЕРИЈАЛ: Пластичен СТИЛ: Слушалки за уво Bluetooth…

SOAR NCAA Mississippi Old Miss Rebels Shockbox LED безжичен Bluetooth звучник за корисникот

SOAR NCAA Mississippi Old Miss Rebels Shockbox LED безжичен Bluetooth звучник Спецификации ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕ: Bluetooth, USB ТИП ЗВУЧНИК: Bluetooth МАРКА: SOAR ИМЕ МОДЕЛ: Shockbox LED Bluetooth звучник ПРЕПОРАЧАНА УПОТРЕБА ЗА ПРОИЗВОД: Музика, CampИНГ BLUETOOTH: 5.0 БЕЗЖИЧЕН ОПСЕГ: 30 стапки. ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОР: 5 часа БОЈА: Боја на тимот ДИМЕНЗИИ НА ПАКЕТ НА СТАВКИ LXWXH: ‎7.01 x…

SOAR NCAA Indiana Hoosiers Shockbox LED безжичен Bluetooth звучник Упатство за употреба

SOAR NCAA Indiana Hoosiers Shockbox LED безжичен Bluetooth звучник Спецификации Вовед ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕ: Bluetooth, USB ТИП ЗВУЧНИК: Bluetooth МАРКА: SOAR ИМЕ МОДЕЛ: Shockbox LED Bluetooth звучник ПРЕПОРАЧАНА УПОТРЕБА ЗА ПРОИЗВОД: Музика, CampИНГ BLUETOOTH: 5.0 БЕЗЖИЧЕН ОПСЕГ: 30 стапки. ВКУПНО ВРЕМЕ НА ИГРАЊЕ: 5+ часа ДИМЕНЗИИ НА ПАКЕТ НА СТАВКИ LXWXH: ‎8.07 x 7.8 x 3.07 инчи…

SOAR NHL Toronto Maple Leafs True Wireless Earbuds Instructions

SOAR NHL Toronto Maple Leafs True Wireless Earbuds Спецификации МАРКА: SOAR EAR ПОСТАВУВАЊЕ: во БОЈА на увото: Тимска боја ТЕХНОЛОГИЈА НА ПОВРЗУВАЊЕ: Bluetooth ИМЕ НА МОДЕЛ: Вистински безжични ушни слушалки V.2 BLUETOOTH: 5.0. x 10 x 8.27 инчи ТЕЖИНА НА ПАКЕТОТ: 6.46 килограми СТИЛ: Вистински…